OTA YHTEYTTÄ

VLC:n iloinen remmi aina valmiina jeesaamaan.
Tehdään yhdessä se mahdolliseksi.

Vaihtolavacom Oy
Autotallintie 25
00770 Helsinki

ASIAKASPALVELU
050 2005

Vaihtolavacom Oy

Autotallintie 25
00770 Helsinki

ASIAKASPALVELU
050 2005

AHTAIDEN PAIKKOJEN MESTARIT

MIKAEL

Henkilöstö ja kalusto
Mikael Gottleben
0400 499980
mikael@vaihtolava.com

HANNU

Hallituksen puheenjohtaja
Hannu Poutiainen
040 5336314
hannu@vaihtolava.com

SATU

Toimitusjohtaja / Markkinointi
Satu-Maria Jauhiainen
040 5240909
satu-maria@vaihtolava.com

IIKKA

Ajojärjestely pienet autot
Iikka Gottleben
iikka@vaihtolava.com

TUOMAS

Ajojärjestely isot autot
Tuomas Salmela
0400 420423
tuomas@vaihtolava.com

JONI

RONI

Myynti
Roni Nousiainen
0400 274141
roni@vaihtolava.com

KINNUNEN

Nostopalvelut
Timo Kinnunen
040 1584213

 

Laskutus
Tiedustelut: puh. 040 483 9404 tai toimisto@vaihtolava.com

Paperilaskut: Vaihtolavacom Oy, PL 31211, 01051 LASKUT

Verkkolaskut: OVT-tunnus 003702342952, operaattori NDEAFIHH

Asiakaspalvelu
puh. 050 2005 tai
tilaukset@vaihtolava.com

Tilaukset
puh. 050 2005
tai lomakkeella