OTA YHTEYTTÄ

VLC:n iloinen remmi aina valmiina jeesaamaan.
Tehdään yhdessä se mahdolliseksi.

Vaihtolavacom Oy
Jäähdytintie 27
00770 Helsinki

TILAUKSET
050 2005

Vaihtolavacom Oy

Jäähdytintie 27
00770 Helsinki

TILAUKSET
050 2005

AHTAIDEN PAIKKOJEN MESTARIT

MIKAEL

Henkilöstö ja kalusto
Mikael Gottleben
040 049 9980
mikael@vaihtolava.com

HANNU

Toimitusjohtaja
Hannu Poutiainen
040 5336314
hannu@vaihtolava.com

SATU-MARIA

EHSQ & hallinto/markkinointi
Satu-Maria Jauhiainen
040 5240909
satu-maria@vaihtolava.com

TUOMAS

Asemat ja ajojärjestely rekat
Tuomas Salmela
0400 420423
tuomas@vaihtolava.com

IIKKA

Ajojärjestely pienet autot
Iikka Gottleben
iikka@vaihtolava.com

JUHA

Ajojärjestely isot autot
Juha
juha@vaihtolava.com

RONI

Myynti ja nostopalvelut
Roni Nousiainen
0400 274141
roni@vaihtolava.com

Laskutus
Tiedustelut: puh. 040 483 9404 tai toimisto@vaihtolava.com

Paperilaskut: Vaihtolavacom Oy, PL 31211, 01051 LASKUT

Verkkolaskut:
OVT-tunnus 003702342952, operaattoritunnus 003721291126, operaattori Maventa

Sähköpostilaskut voitte toimittaa osoitteeseen: invoice-02342952@kollektor.fi

Sähköpostitse vastaanotamme vain PDF-laskuja. Laskut lähetetään sähköpostin liitetiedostona.

Yksi lasku per tiedosto, joka sisältää yhden laskun kaikki sivut liitteineen. Yhdessä

sähköpostiviestissä voi olla monta laskuliitettä.